
Чайник

Характеристики продукту
- Корпус виготовлений з високоякісного матового матеріалу Cromargan®
- Місткість 1 л
- Потужність: 1900 Вт

Опис
Безпечний, чистий, стильний – скляний чайник WMF KÜCHENminis потужністю 1900 Вт з об'ємом 1 літр та зручним відкриванням кришки однією рукою одним натисканням кнопки готовий до чудової роботи день у день, навіть у найменших приміщеннях. І він робить це з високим рівнем безпеки завдяки захисту від сухого ходу та перегріву, автоматичному зупиненню кипіння та блокуванню кришки. Необхідну кількість води можна одразу побачити на зовнішньому індикаторі рівня води. Знімний та легко очищуваний фільтр від накипу захищає від небажаних відкладень накипу та гарантує чистий смак. Скляний чайник з корпусом з високоякісного матового кромаргану чудово виглядатиме на будь-якій кухні.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Корпус виготовлений з високоякісного матового матеріалу Cromargan®
- Бездротовий чайник з окремою основою пристрою та змотуванням кабелю
- Зовнішній індикатор рівня води
- Знімний, мийний вапняний фільтр
- Зручне відкривання кришки однією рукою одним натисканням кнопки
- Високий рівень безпеки завдяки захисту від сухого ходу та перегріву, автоматичному зупиненню приготування та блокуванню кришки
Комплект поставки
- Скляний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 115 кг |
| Волість | 1900 Вт |
| Довжина виробу | 194 мм |
| Колір | Кромарган |
| Матеріал | скло з неіржавкої сталі |
| Місткість | 1 літр |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 188 мм |
| висота продукту | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴








