
Бездротовий чайник EMERIO WK-122248, без BPA, з дисплеєм, сріблястий, чорний, місткість: 1,7 л 519273
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 519273
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий чайник, без бісфенолу А, з дисплеєм

Характеристики продукту
- З повністю автоматичним чайним ситечком
- Автоматичне опускання
- Боросилікатне скло

Опис
Чайне ситечко автоматично опускається, як тільки досягається ідеальна температура для вибраного сорту чаю, і знову піднімається після ідеального часу заварювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Індикатор рівня води
- Бездротовий дизайн на 360°
- Прихований нагрівальний елемент
- Автоматичне вимкнення
- Вимикач увімкнено/вимкнено
- Індикатор
- Блок керування Strix
- Фільтр з нержавіючої сталі
- Рівні потужності нагріву: 5
- Функція підтримки температури завареної кави
- Цифровий дисплей
- Автоматичне регулювання чайного ситечка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 кг |
| Волість | 2200 Вт |
| Довжина виробу | 250 мм |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Матеріал | Стекло |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий, без BPA, з дисплеєм |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 200 мм |
| висота продукту | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴




