
Захист від перегріву чайника
Характеристики продукту
- Легко наповнювати та наливати
- Корпус з пластику/нержавіючої сталі
- Внутрішній контейнер та фільтр для видалення накипу повністю виготовлені з нержавіючої сталі.
Опис
Поряд з тостером та кавоваркою, чайник є невід'ємним елементом кожної кухні. Функціональність, якість та дизайн мають понад усе. Чайники Graef з нержавіючої сталі мають модний зовнішній вигляд та найсучасніші технології всередині. Вони справді привертають увагу на будь-якій кухні. Чайник Graef WK 62 з нержавіючої сталі об'ємом 1,5 літра чорного кольору вражає високою якістю виготовлення та унікальним дизайном. Внутрішня ємність виготовлена з нержавіючої сталі, а завдяки потужності 2015 Вт вода швидко закипає. Технічно чайник Graef вражає автоматичним вимкненням, захистом від висихання та перегріву, кришкою, що відкривається одним натисканням кнопки, та вимикачем, що піднімається. Завдяки центральному контакту, що обертається на 360°, ви можете розмістити чайник у будь-якому положенні на базовій станції. Знімний фільтр проти накипу з нержавіючої сталі запобігає потраплянню накипу та частинок бруду з води в чашку. Фільтр проти накипу можна мити в посудомийній машині.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Двостінний корпус з пластику/нержавіючої сталі
- Внутрішній контейнер та фільтр для видалення накипу повністю виготовлені з нержавіючої сталі.
- Легко наповнювати та наливати
- Вимикач увімкнення/вимкнення з індикатором
- Автоматичне вимкнення
- Внутрішня маркування рівня заповнення
- Захист від перегріву та сухого ходу
- Ліфтовий вимикач
- Базова станція з центральним контактом на 360° та перемотуванням кабелю
Комплект поставки
- Чайник з нержавіючої сталі
- Базова станція
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1340 г |
| Волість | 2015 В |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1,5 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 147 мм |
| висота продукту | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴


