
Настільний зарядний пристрій Ansmann з дисплеєм DC5140PD 140 Вт USB-зарядний пристрій 140 Вт 2x USB-A, 3x USB-C® Power Delivery чо
8 160 ₴
- В наявності
- Код: 519258
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільний зарядний пристрій ANSMANN з дисплеєм DC5140PD 140 Вт

Характеристики продукту
- USB-зарядний пристрій з 5 USB-портами та потужністю 140 Вт
- На дисплеї відображається поточне споживання енергії
- Інтелектуальне керування зарядкою забезпечує оптимізовану зарядку

Опис
Настільний зарядний пристрій ANSMANN DC5140PD — це багатофункціональний, компактний та інтелектуальний USB-зарядний пристрій із 5 USB-портами для всіх пристроїв, що заряджаються через USB або підтримуються USB. Ідеально підходить для офісу, домашнього офісу, ігрової системи, тумбочки біля ліжка тощо.
Завдяки технології Smart IC блок живлення автоматично ідентифікує ваші пристрої та забезпечує їх відповідним і, перш за все, безпечним струмом заряджання. Наша технологія Multisafe постійно захищає зарядний пристрій і ваші пристрої.
Вбудований дисплей завжди відображає поточне споживання енергії у ватах. Це означає, що ви завжди маєте огляд споживання ваших пристроїв та уникаєте будь-яких неприємних сюрпризів.
5 ПОТУЖНИХ ПОРТІВ: 5 USB-виходів (2x USB-A та 3x USB Type-C)
Вихідний струм: макс. 140 Вт / Вхід: 100-240 В змінного струму (60 Гц/50 Гц)
Споживання енергії в режимі очікування становить лише 0,220 Вт
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки технології Smart IC блок живлення автоматично ідентифікує ваші пристрої та забезпечує їх відповідним і, перш за все, безпечним струмом заряджання. Наша технологія Multisafe постійно захищає зарядний пристрій і ваші пристрої.
Вбудований дисплей завжди відображає поточне споживання енергії у ватах. Це означає, що ви завжди маєте огляд споживання ваших пристроїв та уникаєте будь-яких неприємних сюрпризів.
5 ПОТУЖНИХ ПОРТІВ: 5 USB-виходів (2x USB-A та 3x USB Type-C)
Вихідний струм: макс. 140 Вт / Вхід: 100-240 В змінного струму (60 Гц/50 Гц)
Споживання енергії в режимі очікування становить лише 0,220 Вт
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Технологія Multisafe захищає ваші пристрої та зарядний пристрій
- Підходить для пристроїв, що заряджаються або працюють через USB
- Вхід: Широкий діапазон вхідного сигналу 100-240 В змінного струму дозволяє використовувати його в усьому світі
- Діапазон напруги: 5 - 20 В постійного струму
- Потужність: 140 Вт
Комплект поставки
- Настільний зарядний пристрій DC5140PD 140 Вт з дисплеєм
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 349 г |
| Вихідна напруга | 5 - 20 В |
| Волість | 140 Вт |
| Входи | чоловічий роз'єм живлення |
| Вхідна напруга | 100 В 240 В |
| Довжина виробу | 31 мм |
| Кількість виходів | 5 разів |
| Максимальний вихідний струм на канал | 7 А |
| Модель із каталогу виробника | Настільний комп'ютер Ladegerät з дисплеєм DC5140PD 140 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний iPhone 8, 8 Plus iPhone X, XS, 15 Pro Max iPhone 16e, 16, 16 Plus, 16 Pro, 16 Pro Max iPhone SE, iPhone SE (2-го покоління) AirPods 4, AirPods Pro Max 2, AirPods Max iPad Pro 13 (M4), iPad Pro 12.9 (3/4/5/6), iPad Pro 11 (1/2/3 покол |
| висота продукту | 85 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴










