
10-портова USB-зарядна станція RockStar™

Характеристики продукту
- 10 портів USB Type-A
- Вихідна потужність 120 Вт
- Регулювання струму зарядки

Опис
За допомогою цієї компактної та зручної 10-портової USB-станції ви можете оптимально заряджати будь-яку комбінацію смартфонів, планшетів або інших мобільних пристроїв. Інтелектуальний блок живлення точно визначає, скільки енергії потрібно для швидкої та безпечної зарядки кожного пристрою, навіть якщо всі 10 портів вже використовуються. Зарядна станція також оснащена необхідним багатопортовим захистом від перенапруги для захисту підключених пристроїв від пошкодження.
Вихідна потужність зовнішнього адаптера живлення 120 Вт забезпечує струм до 2400 мА на порт. Кожен підключений пристрій заряджається оптимально та швидко, незалежно від кількості чи розміру підключених пристроїв.
Вихідна потужність зовнішнього адаптера живлення 120 Вт забезпечує струм до 2400 мА на порт. Кожен підключений пристрій заряджається оптимально та швидко, незалежно від кількості чи розміру підключених пристроїв.
Характеристика
- Регулювання струму зарядки
- Захист від перенапруги
- Займає мало місця
- Можна встановити на стіну або стіл
- Протиковзкі ніжки
Комплект поставки
- Рок-зірка
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Адаптер |
| Виробник | Belkin |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 210 г |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 24 А |
| Волість | 120 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Довжина виробу | 167 мм |
| Кількість виходів | 10 разів |
| Максимальний вихідний струм | 24000 мА |
| Максимальний вихідний струм на канал | 2400 мА |
| Модель із каталогу виробника | Рок-зірка |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴










