
Зовнішній Blu-ray записувач HL Data Storage BP55EB40.AHLE10B Новий продукт USB 2.0 Чорний 519178
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 519178
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект поставки
- Blu-ray записувач
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Blu-ray |
| Користувальницькі характеристики | |
| Slimline | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 270 г |
| Глибина продукту | 156 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 144 x 14,6 x 156 мм |
| Швидкість записування BD-R | 8 x |
| Швидкість записування BD-R (DL) | 6 х |
| Швидкість записування BD-RE | 2 х |
| Швидкість записування BD-RE (DL) | 2 х |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| висота продукту | 14,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴


