
Характеристики продукту
- Підходить для електронних підписів
- Чип-кардрідер для користування електронною медичною карткою (ЕГК) та карткою медичного страхування (КВК)
- Якісний USB-кардрідер
- Безпечне введення PIN-коду (зчитувач класу 2)
- «керування однією рукою» завдяки великій вазі та стабільному положенню
- Підтримка CT-API
- PIN-клавіатура з 16 кнопками
- Сумісний з CCID

Опис
Все, що вам потрібно, це зчитувач чіп-карт. Надійне введення PIN-коду за допомогою зчитувача класу 2 та довговічність роблять цей ергономічний пристрій безпечним. Цей універсальний пристрій також вирізняється приємним натиском та тактильними відчуттями. Обов'язковий елемент для кожного робочого місця, коли йдеться про безпеку та смарт-картки. Особлива перевага: ST-2100UG — це економічно ефективне рішення, коли не потрібен термінал, схвалений EGK, і підходить для електронних підписів. Він сумісний з попередніми моделями ST-2000 та ST-2052 за принципом «підключи та працюй».
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Розумний термінал ST-2100
- Короткий посібник у паперовому варіанті.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 525 г |
| Довжина виробу | 150 мм |
| Довжина кабелю | 1,75 м |
| РК-дисплей | Немає |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | Зчитувач чип-картку Зчитувач медичних карток Зчитувач страхових карток |
| Технічна підтримка виробника | Стандартний |
| Тип продукту | Зчитувач чип-карт |
| Ширина вироби | 154 мм |
| висота продукту | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴




