
Принтер для друку купонів Epson TM-T88VII з прямим термонагрівом, 180 x 180 dpi, чорний, USB, RS-232, LAN 519150
35 500 ₴
- В наявності
- Код: 519150
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Epson TM-T88VII, USB, USB-хост, RS232, Ethernet, ePOS

Характеристики продукту
- Надзвичайно швидкий принтер чеків
- Зворотна сумісність
- USB, USB-хост, RS232, Ethernet, ePOS

Опис
Ефективний, екологічно чистий принтер чеків із перевіреною надійністю від лідера ринку:
TM-T88VII – це новий флагман у нашій серії потужних принтерів чеків. Дизайн, можливості підключення та простота використання оптимізовані для кращого користувацького досвіду.
Висока продуктивність та надійність
Уникайте простоїв, обравши перевірене та надійне обладнання від лідера ринку. Високошвидкісний друк до 500 мм/с та високоякісні, легкочитані чеки гарантують задоволення клієнтів.
Зворотна сумісність
TM-T88VII повністю сумісний із програмним забезпеченням попередніх моделей TM-T88V та TM-T88VI. Це мінімізує витрати на перехід на нову систему. Принтер також займає таку ж площу, як і його попередники, тому немає додаткових витрат, пов’язаних із переобладнанням прилавка чи касової зони.
Мінімальний вплив на навколишнє середовище
Принтер TM-T88VII має мінімальний вплив на навколишнє середовище, нижчий рівень шуму та споживання енергії, а також менший та ефективніший блок живлення. Принтер працює з більш екологічним папером без фенолу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
TM-T88VII – це новий флагман у нашій серії потужних принтерів чеків. Дизайн, можливості підключення та простота використання оптимізовані для кращого користувацького досвіду.
Висока продуктивність та надійність
Уникайте простоїв, обравши перевірене та надійне обладнання від лідера ринку. Високошвидкісний друк до 500 мм/с та високоякісні, легкочитані чеки гарантують задоволення клієнтів.
Зворотна сумісність
TM-T88VII повністю сумісний із програмним забезпеченням попередніх моделей TM-T88V та TM-T88VI. Це мінімізує витрати на перехід на нову систему. Принтер також займає таку ж площу, як і його попередники, тому немає додаткових витрат, пов’язаних із переобладнанням прилавка чи касової зони.
Мінімальний вплив на навколишнє середовище
Принтер TM-T88VII має мінімальний вплив на навколишнє середовище, нижчий рівень шуму та споживання енергії, а також менший та ефективніший блок живлення. Принтер працює з більш екологічним папером без фенолу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- USB (тип B), USB-хост, RS232, Ethernet, механічний датчик, ESC/POS, ePOS
- Надійне обладнання: перевірена та надійна якість збірки Epson
- Висока продуктивність: максимальна швидкість друку 500 мм/с
- Варіанти підключення та інтерфейсів: USB, Ethernet, стандартний USB-хост; послідовний порт, PoweredUSB (опціонально)
- Зворотна сумісність: Повністю сумісний з програмним забезпеченням попередніх моделей TM-T88V та TM-T88VI
- Мінімальний вплив на навколишнє середовище: Низьке енергоспоживання, підходить для паперу без фенолу.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій
- Шнур живлення (ЄС)
- Кришка кабелю
- адаптер ширини паперу
- кришка вимикача.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0RS232LAN (10/100 Мбіт/с) |
| Ваги | 1,7 кг |
| Глибина продукту | 195 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діаметр рулону | 83 мм |
| Локальна мережа | Да |
| Модель із каталогу виробника | ТМ-Т88VII |
| Роздільна здатність друку | 180 х 180 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 145 x 148 x 195 мм |
| висота продукту | 148 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 500 ₴






