
Етикетки для принтерів етикеток DYMO 2112285, 89 x 25 мм, універсальна етикетка, адресна етикетка, білий колір 519125
7 960 ₴
- В наявності
- Код: 519125
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Оригінальна запасна частина для LabelWriter
- Підвищена стійкість до 24 агресивних хімічних речовин
- Поліпропіленовий матеріал, стійкий до розривів
- Клей з високою адгезією
- Ідеально підходить для маркування полиць, резервуарів та ручок, вивісок, обладнання та хімічних середовищ

Опис
Етикетки, що приклеюються до унікальних поверхонь
Для складних поверхонь використовуйте максимально рівну етикетку, яка є міцнішою та довговічнішою, ніж паперові етикетки. Високопродуктивні етикетки DYMO LabelWriter мають промисловий клей та міцне покриття, стійке до відшаровування та стирання від тепла, вологості та розчинників. Перманентні етикетки Dymo LW ідеально підходять для полиць, маркування підлоги та зберігання хімікатів.
- Клей промислового класу міцно прилипає до складних поверхонь, таких як металеві сходи, текстурований ПВХ, дерево, скло тощо
- Захисний шар запобігає відшаруванню внаслідок стирання, впливу промислових масел і мийних засобів
- Вологостійка конструкція витримує вологість до 85%
- Витримує температури від -18°C до 50°C
- Ідеально підходить для маркування полиць, складів, хімікатів, підлогових розміток, обладнання/інвентарю тощо
- UL як компонент згідно з UL 969
Етикетки DYMO LabelWriter використовують процес термодруку. Вам більше не доведеться мати справу з дорогими чорнильними чи тонер-картриджами, які все розмазують. А оскільки вони упаковані у вигляді безперервних рулонів, не має значення, друкуєте ви одну чи 100 етикеток — немає застрягань етикеток, проблем із макетом та непотрібних відходів.
Для складних поверхонь використовуйте максимально рівну етикетку, яка є міцнішою та довговічнішою, ніж паперові етикетки. Високопродуктивні етикетки DYMO LabelWriter мають промисловий клей та міцне покриття, стійке до відшаровування та стирання від тепла, вологості та розчинників. Перманентні етикетки Dymo LW ідеально підходять для полиць, маркування підлоги та зберігання хімікатів.
- Клей промислового класу міцно прилипає до складних поверхонь, таких як металеві сходи, текстурований ПВХ, дерево, скло тощо
- Захисний шар запобігає відшаруванню внаслідок стирання, впливу промислових масел і мийних засобів
- Вологостійка конструкція витримує вологість до 85%
- Витримує температури від -18°C до 50°C
- Ідеально підходить для маркування полиць, складів, хімікатів, підлогових розміток, обладнання/інвентарю тощо
- UL як компонент згідно з UL 969
Етикетки DYMO LabelWriter використовують процес термодруку. Вам більше не доведеться мати справу з дорогими чорнильними чи тонер-картриджами, які все розмазують. А оскільки вони упаковані у вигляді безперервних рулонів, не має значення, друкуєте ви одну чи 100 етикеток — немає застрягань етикеток, проблем із макетом та непотрібних відходів.
Комплект поставки
- 2 рулони по 350 етикеток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 25 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 700 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 310LabelWriter 330TLabelWriter 400LabelWriter 450LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліпропіленова фольга |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 89 х 25 мм |
| ширина етикетки | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴









