
Етикетки для принтерів етикеток DYMO 2093092, 101 x 54 мм, транспортні етикетки, білі 519121
9 330 ₴
- В наявності
- Код: 519121
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для принтера етикеток LabelWriter, транспортні етикетки
- Велика упаковка: містить 6 рулонів
- Порівнянно з окремим артикулом 99014 / S0722430

Опис
Етикетки DYMO LabelWriter використовують процес термодруку. Вам більше не доведеться мати справу з дорогими чорнильними чи тонер-картриджами, які все розмазують. А оскільки вони упаковані у вигляді безперервних рулонів, не має значення, друкуєте ви одну чи 100 етикеток — немає застрягань етикеток, проблем із макетом та непотрібних відходів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 6 рулонів по 220 етикеток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 54 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 1320 шт. |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 330T LabelWriter 400 LabelWriter 450 LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип паковання | Комбі-Пак |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 101 х 54 мм |
| ширина етикетки | 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴












