Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для принтерів етикеток LabelWriter
- Упаковка: містить 12 рулонів
- Порівнянно з одним артикулом S0722400

Опис
Якщо якість не може бути скомпрометована продуктивністю, ці етикетки саме те, що вам потрібно. Етикетки, які легко знімаються, забезпечують максимальну продуктивність вашого LabelWriter без необхідності перезаряджати основний принтер або використовувати повний аркуш етикеток, коли вам потрібно надрукувати лише одну етикетку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 12 рулонів по 260 етикеток кожен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Саме Те |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 36 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 3120 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 310 LabelWriter 330T LabelWriter 400 LabelWriter 450 LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип паковання | Комбі-Пак |
| Тип продукту | Адресна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 89 х 36 мм |
| ширина етикетки | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴













