
Етикетки для принтерів етикеток G&G RL-P-S2011-102*38*1790-BK/WT, 102 x 38 мм, Універсальна етикетка, білий колір 519114
11 080 ₴
- В наявності
- Код: 519114
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Термопапір з покриттям, обмежена стійкість до вологи та жиру
- Висота: 38 мм Ширина: 102 мм
- Колір білий
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 12 рулонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 38 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 12 рулонів |
| Відповідає бренду | Ребришки |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 102 х 38 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 080 ₴

