
Етикетки для принтерів етикеток Zebra 800261-107, 38 x 25 мм, універсальні етикетки, білі 519113
13 540 ₴
- В наявності
- Код: 519113
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Поверхня для прямого термодруку
- 12 рулонів по 2580 етикеток кожен
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 25 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 30960 шт. |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Термобус |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 38 х 25 мм |
| ширина етикетки | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 540 ₴

