
Етикетки для принтерів етикеток Zebra 800294-605, 102 x 152 мм, транспортні етикетки, білі 519111
13 730 ₴
- В наявності
- Код: 519111
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Підходить для принтерів Zebra GK420T, GX420T, GX430T
- Формат етикетки 102 x 152 мм
- 12 рулонів по 475 етикеток кожен
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 12 рулонів по 475 етикеток кожен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 152 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 5700 шт. |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Термотрансферний принтер |
| Підходить для моделі | Zebra GK420TZebra GX420TZebra GX430T |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 102 х 152 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 730 ₴

