
Етикетки для принтерів етикеток DYMO 2177563, 25 x 54 мм, транспортні етикетки, білі 519108
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 519108
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- білий, перманентний клей
- 25 x 54 мм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво чорнила та тонера | оригінальне чорнило |
| Висота етикетки | 54 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 6000 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Колір стрічки | Білий |
| Нанесення етикетки | Відправлено реєстрацію |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний із заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 25 х 54 мм |
| ширина етикетки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴










