
Етикетки для принтерів етикеток Zebra 3007209-T, 57 x 76 мм, універсальні етикетки, білі 519105
14 490 ₴
- В наявності
- Код: 519105
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Поверхня для прямого термодруку
- 12 рулонів по 930 етикеток кожен
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 76 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 11160 шт. |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | Zebra GK420DMetapace L-1 |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Термобус |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 57 х 76 мм |
| ширина етикетки | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 490 ₴

