
Етикетки для принтерів етикеток Zebra 3004840-T, 76,2 x 44,45 мм, універсальні етикетки, білі 519102
19 270 ₴
- В наявності
- Код: 519102
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Поверхня для прямого термодруку
- 20 рулонів по 350 етикеток кожен
- Преміальне покриття
- Знімний
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 44,45 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 7000 шт. |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Термобус |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 76,2 х 44,45 мм |
| ширина етикетки | 76,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 270 ₴

