
Етикетки для принтерів етикеток Zebra 800284-605, 102 x 152 мм, транспортні етикетки, білі 519099
22 130 ₴
- В наявності
- Код: 519099
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Сумісний з принтерами Zebra GK420D та Metapace L-1
- Формат етикетки 102 x 152 мм
- 12 рулонів по 475 етикеток кожен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 152 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 5700 шт. |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | Zebra GK420DMetapace L-1 |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Термобус |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 102 х 152 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 130 ₴

