
Фольговані етикетки Avery-Zweckform L4775-100 210 x 297 мм Поліестерова плівка Біла 100 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер, Ла
9 720 ₴
- В наявності
- Код: 519093
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Особливо міцний — підходить навіть для використання на вулиці
- Вони особливо добре підходять для опису властивостей та викидів зразків продукції.
- Коли вам потрібна більша довговічність, ніж у традиційних етикеток
- Стійкий до масел, бруду та температур (від -20°C до +80°C), захищений від бризок та розривів
- Заощадьте час із безкоштовними та простими у використанні шаблонами та програмними рішеннями Avery Zweckform для Microsoft® Office

Опис
Чи повинні їхні зовнішні вивіски привертати увагу? Якщо ви рекламуєте години роботи, акції чи спеціальні пропозиції, ви хочете, щоб клієнти та перехожі їх чули. За дощу чи сонця, етикетки повинні бути міцними та стійкими до екстремальних погодних умов. Міцні етикетки довговічніші за традиційні. Вони дешевші, ніж платити за вивіски на замовлення, і ви можете створювати їх самостійно, коли вам це потрібно. Створюйте етикетки за допомогою безкоштовних шаблонів і програмного забезпечення. Етикетки формату A4 пропонують гнучкість використання формату A4 або обрізання їх за розміром.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 100 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальні зовнішні вивіски маркування декорування організація відправлена |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип | Плівка |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴












