Принтер етикеток
Характеристики продукту
- Добре відома клавіатура QWERTZ
- Пам'ять на 9 етикеток та функція запису тексту
- Для стрічок D1 6-19 мм

Опис
Пристрій для створення етикеток Dymo® LabelManager® 360D робить маркування та упорядкування швидшим, ніж будь-коли. LabelManager 360D – це професійний пристрій із численними функціями для безмежної творчості. Винятково професійний пристрій для створення етикеток, необхідний для будь-якого робочого місця.
Характеристика
- Графічний дисплей дозволяє переглядати текстові ефекти перед друком
- Розмір дисплея 36 x 66 мм для двох рядків тексту етикетки
- Ергономічна клавіатура QWERTZ пришвидшує введення тексту
- Друк до 10 копій однієї етикетки
- Створіть власні етикетки
- 3 шрифти, 6 розмірів шрифтів, 7 стилів тексту та 8 шаблонів рамок
- Працюйте швидше завдяки покращеному інтерфейсу користувача, який розміщує всі пункти меню під рукою без прокручування
Комплект поставки
- Менеджер етикеток 360D
- Літій-іонний акумулятор
- Зарядний кабель
- Касета зі стрічкою Dymo D1
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 150 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор |
| Колір | різнобарвний |
| Місце призначення | Для портативного використання Для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | Д1 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 197 x 71 x 150 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з батареєю |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 197 мм |
| Ширина стрічки | 6 мм9 мм12 мм19 мм |
| висота продукту | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴






