Принтер етикеток
Характеристики продукту
- Для використання з ПК та Mac або без них
- Мітки також можна встановити на комп'ютері
- Великий графічний дисплей
Опис
Пристрій для друку етикеток DYMO LabelManager 420P – найкращий вибір для тих, хто цінує ефективні результати на робочому місці. Ви можете підключити його до ПК або Mac та використовувати програмне забезпечення DYMO Label для створення етикеток з логотипами, штрих-кодами або графікою на екрані комп’ютера, або друкувати велику кількість етикеток з текстових полів у електронних таблицях або базах даних. Відключений від комп’ютера, LabelManager 420P служить портативним інструментом для маркування з покращеним інтерфейсом користувача, кнопками швидкого доступу та широким вибором шрифтів і текстових ефектів. Крім того, він живиться від літій-іонного акумулятора, тому ви завжди готові до маркування.
Характеристика
- Програмне забезпечення DYMO: легко друкуйте етикетки зі штрих-кодами, логотипами або великою кількістю етикеток з файлів даних.
- Великий 4-рядковий дисплей з фоновим підсвічуванням - текстові ефекти можна відображати перед друком.
- Зручне живлення від літій-іонного акумулятора - інші джерела живлення не потрібні.
- Підходить для етикеток D1 шириною 6 мм, 9 мм, 12 мм та 19 мм.
Комплект поставки
- LabelManager 420P, літій-іонний акумулятор, USB-кабель, стартовий набір етикетувальної стрічки (6 мм чорна/прозора), зарядний адаптер 9 мм чорна/жовта, 12 мм чорна/біла, 19 мм чорна/червона, твердий кейс, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 415 г |
| Глибина продукту | 215 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор |
| Колір | різнобарвний |
| Кількість кадрів | 8 |
| Кількість стилів шрифту | 10 |
| Кількість шрифтів | 7 |
| Місце призначення | Для портативного використання Для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | Д1 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110 x 57 x 215 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з батареєю, з блоком живлення, з кейсом/коробкою |
| Тип клавіатури | Азбука |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 270 ₴











