
Термотрансферний принтер етикеток Brother PT-P910BT, 360 x 360 DPI, дротовий та бездротовий, TZe Bluetooth

Характеристики продукту
- Друк етикеток шириною від 3,5 до 36 мм
- Потужний літій-іонний акумулятор зручно
- зарядний USB-порт
- Використання безкоштовного програмного забезпечення P-touch Editor через
- Дизайн етикеток для Windows та Mac
- Швидке та просте маркування через Bluetooth
- через смартфон або планшет

Опис
Професійний, енергоефективний та стильний P-touch CUBE Plus — це гнучкий пристрій для маркування, яким можна керувати за допомогою смартфонів/планшетів та Bluetooth.
Програмне забезпечення P-touch Editor з розширеними функціями доступне на настільних комп’ютерах. Літій-іонний акумулятор можна заряджати за допомогою USB-кабелю, що входить до комплекту.
CUBE Pro може друкувати етикетки шириною до 36 мм.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Програмне забезпечення P-touch Editor з розширеними функціями доступне на настільних комп’ютерах. Літій-іонний акумулятор можна заряджати за допомогою USB-кабелю, що входить до комплекту.
CUBE Pro може друкувати етикетки шириною до 36 мм.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Пристрій для друку етикеток;
- P-touch CUBE Pro
- Літій-іонний акумулятор
- Ламінована етикеткова стрічка 36 мм (чорно-біла, довжина 4 м)
- USB-кабель
- Документація
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth® | Да |
| WLAN | Немає |
| Ваги | 1,34 кг |
| Глибина продукту | 78 мм |
| Роздільна здатність друку | 360 x 360 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 67 x 64 x 78 мм |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з батареєю |
| Тип клавіатури | Без керування комп'ютером) |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 67 мм |
| висота продукту | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 330 ₴








