Набір футлярів для DYMO LabelManager 280
Характеристики продукту
- Для стрічок D1 6 - 12 мм
- Легко брати з собою та використовувати з ноутбуком завдяки USB
- Не потрібно встановлювати програмне забезпечення — інтегроване програмне забезпечення одразу відображається на екрані вашого комп'ютера
- Завдяки невеликим розмірам, у вас буде більше місця на столі
- Літій-іонний акумулятор заряджається через USB або адаптер змінного струму - батарейки типу АА не потрібні
- У комплекті блок живлення, кейс та 2 ремінці

Опис
За допомогою портативного принтера LabelManager 280 ви можете легко все впорядкувати. Просто підключіть його до ПК або Mac®*, щоб налаштувати шрифти та графіку етикеток на комп’ютері. Вводьте текст швидко, зручно та легко за допомогою клавіатури QWERTZ, адаптованої для вашої країни. Швидко редагуйте текст за допомогою кнопок одним дотиком. Уникайте витрат на придбання та утилізацію батарей – акумуляторна батарея дозволяє легко заряджати, вводити дані та друкувати. LabelManager™ 280 друкує на 50% швидше, ніж інші принтери етикеток DYMO. Він також створює етикетки DYMO D1 шириною 6, 9 та 12 мм у різних кольорах – ідеально підходить для маркування файлів, канцелярського приладдя, полиць тощо.
Отримайте ще більше функцій із безкоштовним завантажуваним програмним забезпеченням DYMO Label™ версії 8:Друкуйте логотипи, велику кількість етикеток з файлів баз даних та багато іншого!
Отримайте ще більше функцій із безкоштовним завантажуваним програмним забезпеченням DYMO Label™ версії 8:Друкуйте логотипи, велику кількість етикеток з файлів баз даних та багато іншого!
Комплект поставки
- Електронний принтер етикеток, касета з етикетками D1 чорний на білому 12 мм x 7 м, касета з етикетками D1 чорний на прозорому 9 мм x 7 м, USB-кабель, літій-іонний акумулятор, блок живлення, футляр для перенесення, інструкція
Системні вимоги
- *сумісний з Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® XP та Mac OS® версії 10.5 або пізнішої – Intel®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 395 г |
| Глибина продукту | 206 мм |
| Джерело живлення | Акумуляторна батарея (в комплекті) USB (кабель у комплекті) Блок живлення, вбудований |
| Колір | різнобарвний |
| Кількість кадрів | 7 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 7 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | Д1 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 107,5 x 46,5 x 206 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з батареєю, з кейсом/коробкою, з блоком живлення |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 46,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴




