
Принтер етикеток Brother PTP950NWZG1, підходить для стрічок: TZe, HSe, Hge, Ste, Fle 519054
43 900 ₴
- В наявності
- Код: 519054
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Принтер етикеток P-touch P950NW з LAN/WLAN

Характеристики продукту
- Для стрічок TZe шириною до 36 мм та термоусадочних трубок
- Можна використовувати через ПК, смартфон або планшет
- Можливе підключення до дротової мережі
- Швидкість друку до 80 мм/с
- Високоякісний друк з роздільною здатністю до 360 x 720 dpi
- Автоматичний різальний агрегат для повного та часткового різання
- Регулювання довжини етикетки
- Відповідні мобільні додатки доступні для завантаження для пристроїв Apple та Android у відповідних магазинах.
- Друк одно- та двовимірних штрих-кодів
- Друк імпортованої графіки та логотипів
- Візуалізація всіх знаків та символів на вашому комп'ютері
- Пам'ять на 99 шаблонів

Опис
Професійний етикетувальний пристрій з доступом до локальної та бездротової мережі
P-touch P950NW – це новий принтер етикеток вищого класу. Він використовується в різних галузях промисловості, включаючи виробництво, логістику, складське господарство, охорону здоров'я та роздрібну торгівлю. Завдяки широкому вибору типів та ширини стрічок, включаючи ламіновані стрічки, PT-P950NW є надійним партнером. Оснащена інтерфейсами LAN та WLAN, модель можна розширити відповідними аксесуарами. Для мобільного використання її можна використовувати з літій-іонним акумулятором. Bluetooth – це альтернативне бездротове з'єднання. Дисплей також дозволяє працювати автономно (без комп'ютера). Кнопки сенсорного екрана можна призначити шаблонам, що робить частий друк етикеток дуже зручним. PT-P950NW також можна керувати за допомогою смартфона або планшета. Доступні три безкоштовні додатки Brother для різних застосувань. Потужна друкуюча головка пристрою забезпечує швидкість друку до 80 мм за секунду. Зі стрічками шириною 36 мм майже повністю друкується етикетка висотою 32 мм. Для отримання чітких зображень/логотипів роздільну здатність друку можна збільшити до 360 x 720 dpi.
Шаблони P-touch
- Зручне створення багаторазових макетів етикеток на ПК та їх перенесення до 99 місць пам'яті пристрою
- За допомогою простих команд ви можете надсилати текст або дані штрих-коду з вашого власного програмного забезпечення
- Пристрій додає дату до макета етикетки та друкує етикетку
Друк окремих етикеток
- Друк етикеток шириною від 3,5 мм до 36 мм
- підготовлено до друку нових етикеток FLe для ідентифікації кабелів (з 2017 року)
- Скористайтеся перевагами гнучких опцій, таких як дзеркальний друк, вертикальний друк та велика кількість рамок
- Багаторядковий друк, обмежений лише шириною стрічки
- Використовуйте всі шрифти True Type, встановлені на вашому комп'ютері
Мобільне використання з опціонально доступним акумулятором
- Додатковий літій-іонний акумулятор та акумуляторний модуль забезпечать вам повну мобільність
- легкий доступ до пристрою за допомогою смартфона або планшета через WLAN
- Фахівці, які використовують програму Brother Mobile Cable Label Tool, можуть використовувати пристрій будь-де, навіть без доступу до розетки.
- у разі відключення електроенергії, акумулятор служить резервним джерелом живлення
Програмне забезпечення для дизайну етикеток
- Програмне забезпечення P-touch Editor доступне для безкоштовного завантаження
- Додати логотип та символ
- Включає популярні протоколи одно- або двовимірних штрих-кодів
- Пов’язування тексту з файлом Excel, CSV, TXT, базою даних Access або сервером MSDE/SQL для пакетного друку етикеток
Комплект поставки
- P-touch P950NW
- Стрічка TZ (36 мм x 8 м, чорно-біла)
- USB-кабель
- Адаптер змінного струму
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,51 кг |
| Глибина продукту | 193 мм |
| Джерело живлення | Блок живлення, вбудований USB (кабель у комплекті) Літій-іонний акумулятор, задається окремо |
| Колір | Антрацит |
| Кількість кадрів | 154 |
| Кількість стилів шрифту | 12 |
| Місце призначення | для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | TZeHSeHgeSteFle |
| Розміри | (Ш x В x Г) 116 x 140 x 193 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з джерелом живлення |
| Тип клавіатури | Без керування комп'ютером) |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 116 мм |
| висота продукту | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 900 ₴






