
USB-принтер етикеток P-touch P700
Характеристики продукту
- Професійний пристрій для маркування (Windows/Mac)
- Не потрібно встановлювати драйвери чи програмне забезпечення
- Автоматичний різальний агрегат
- Ширина стрічки 3,5/6/9/12/18/24 мм
- USB-роз'єм
- Роздільна здатність 180 точок на дюйм
- Макс. швидкість друку 30 мм/с
- Можливість багаторядкового друку
Опис
P-touch Editor Lite
P-touch P700 дозволяє швидко та легко друкувати етикетки з ПК, навіть без встановлення драйверів чи програмного забезпечення. Завдяки попередньо встановленому програмному забезпеченню PT-Editor Lite просто підключіть пристрій до ПК через USB та увімкніть його. Як і USB-флеш-накопичувач, пристрій реєструється як диск у Windows та Mac, і програму можна одразу запустити.
Розпізнавання стрічки
Програмне забезпечення визначає ширину стрічки, а також колір друку та стрічки вставленої касети та відповідно відображаються на екрані.
Повна версія P-touch Editor
Програмне забезпечення P-touch Editor (повна версія) з його різноманітними функціями пропонує широкий спектр варіантів дизайну етикеток. Наприклад, ви можете вибрати один із різноманітних протоколів одновимірних та двовимірних штрих-кодів або ініціювати пакетний друк з бази даних. За допомогою функції надбудови ви можете передавати текст із програм Office, таких як Word, Excel та Outlook, до програмного забезпечення. Воно підтримує всі шрифти TrueType, встановлені на вашому комп’ютері.
Міцні етикетки
Ламіновані стрічки TZe надзвичайно міцні завдяки запатентованій технології зворотного друку Brother. Вони стійкі до стирання, тепла, холоду, різних хімічних речовин, води та сонячного світла.
P-touch P700 дозволяє швидко та легко друкувати етикетки з ПК, навіть без встановлення драйверів чи програмного забезпечення. Завдяки попередньо встановленому програмному забезпеченню PT-Editor Lite просто підключіть пристрій до ПК через USB та увімкніть його. Як і USB-флеш-накопичувач, пристрій реєструється як диск у Windows та Mac, і програму можна одразу запустити.
Розпізнавання стрічки
Програмне забезпечення визначає ширину стрічки, а також колір друку та стрічки вставленої касети та відповідно відображаються на екрані.
Повна версія P-touch Editor
Програмне забезпечення P-touch Editor (повна версія) з його різноманітними функціями пропонує широкий спектр варіантів дизайну етикеток. Наприклад, ви можете вибрати один із різноманітних протоколів одновимірних та двовимірних штрих-кодів або ініціювати пакетний друк з бази даних. За допомогою функції надбудови ви можете передавати текст із програм Office, таких як Word, Excel та Outlook, до програмного забезпечення. Воно підтримує всі шрифти TrueType, встановлені на вашому комп’ютері.
Міцні етикетки
Ламіновані стрічки TZe надзвичайно міцні завдяки запатентованій технології зворотного друку Brother. Вони стійкі до стирання, тепла, холоду, різних хімічних речовин, води та сонячного світла.
Комплект поставки
- P-touch P700, 1 стрічка TZe (24 мм x 4 м, чорна на білому), адаптер змінного струму, USB-кабель, CD-ROM, короткий посібник користувача.
Системні вимоги
- Windows та Mac.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 710 г |
| Глибина продукту | 152 мм |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу АА, замовляйте окремо. Блок живлення, вбудований USB (кабель у комплекті) |
| Колір | антрацитово-білий |
| Кількість кадрів | 10 |
| Кількість стилів шрифту | 3 |
| Місце призначення | для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | HSeTZe |
| Розміри | (Ш x В x Г) 78 x 143 x 152 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з джерелом живлення |
| Тип клавіатури | Без керування комп'ютером) |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 78 мм |
| висота продукту | 143 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴



