
Принтер етикеток P-touch D610BT для офісу, оснащений USB/Bluetooth®-з'єднанням

Характеристики продукту
- Створюйте етикетки безпосередньо з клавіатури, за допомогою програми iPrint&Label на мобільному пристрої або за допомогою програми P-touch Editor на комп’ютері.
- Кольоровий дисплей високої роздільної здатності з підсвічуванням
- Висока швидкість друку та автоматичний різальний блок
- Інтерфейс USB та SD
- Друк високої роздільної здатності для неймовірно чітких штрих-кодів, графіки та логотипів при підключенні до комп'ютера
- Збережіть до 99 шаблонів для друку часто використовуваних етикеток
- Друк етикеток шириною до 24 мм
- У комплекті касета зі стрічкою, блок живлення, футляр для перенесення та USB-кабель

Опис
Спростіть свою щоденну роботу за допомогою професійного етикетувального пристрою від Brother. Чи то для невеликих офісів, роздрібних магазинів чи великих підприємств, PT-D610BTVP з підтримкою Bluetooth — це компактний, зручний етикетувальний пристрій, який друкує прозорі ламіновані етикетки. PT-D610BTVP ідеально підходить для організації вашого робочого простору, незалежно від того, чи ви маркуєте папки та теки, керуєте запасами, створюєте іменні бирки, відображаєте інформацію про продукт чи маркуєте полиці магазинів.
Ідеально підходить для автономного використання
Завдяки вбудованій клавіатурі QWERTZ та великому графічному дисплею з попереднім переглядом друку, принтер PT-D610BTVP надзвичайно зручний у використанні та дозволяє швидко вводити текст, тому пристрій можна використовувати повністю незалежно для друку етикеток.
Розширені можливості дизайну етикеток
Окрім автономного використання, модель також можна підключити до комп’ютера або смартфона. Як додаток iPrint&Label, так і програмне забезпечення P-touch Editor для настільних комп’ютерів пропонують різноманітні розширені параметри макета етикеток. Наприклад, ви можете вибирати з різноманітних шаблонів, створювати одно- та двовимірні штрих-коди або додавати власні логотипи чи значки до своїх етикеток.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Ідеально підходить для автономного використання
Завдяки вбудованій клавіатурі QWERTZ та великому графічному дисплею з попереднім переглядом друку, принтер PT-D610BTVP надзвичайно зручний у використанні та дозволяє швидко вводити текст, тому пристрій можна використовувати повністю незалежно для друку етикеток.
Розширені можливості дизайну етикеток
Окрім автономного використання, модель також можна підключити до комп’ютера або смартфона. Як додаток iPrint&Label, так і програмне забезпечення P-touch Editor для настільних комп’ютерів пропонують різноманітні розширені параметри макета етикеток. Наприклад, ви можете вибирати з різноманітних шаблонів, створювати одно- та двовимірні штрих-коди або додавати власні логотипи чи значки до своїх етикеток.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Пристрій для друку етикеток;
- Адаптер змінного струму
- USB-кабель
- Ламінована стрічка 24 мм (чорний на білому, довжина 4 м)
- Транспортний кейс
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Системні вимоги
- Windows® 8.1 / 10 / 11
- Mac OS 10.15/11/12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 990 г |
| Глибина продукту | 199 мм |
| Джерело живлення | Блок живлення, вбудований 6 акумуляторів типу АА, замовляйте окремо 6 батарейок типу АА, замовляйте окремо |
| Кількість кадрів | 160 |
| Кількість рядків друку | 7 |
| Кількість стилів шрифту | 17 |
| Кількість шрифтів | 8 |
| Локальна мережа | Немає |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 202 x 87 x 199 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Технічні характеристики принтера етикеток | з кейсом/кейсом із блоком живлення |
| висота продукту | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴







