
Підставка для ніг Kensington 56153 SoleMate™ (Ш x В x Г) 55 x 9 x 35 мм, регульована висота, з регулюванням нахилу, сірий, чорний
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 518992
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
Підставка для ніг SoleMate™ Comfort із системою SmartFit®
- Система SmartFit® – вимірюйте, регулюйте та налаштовуйте. Робоче місце, яке спрощує роботу
- Устілка з литого піноматеріалу пом'якшує втому ніг та забезпечує максимальний комфорт при сидінні
- Запобігає утворенню точок тиску та напруженню стопи, оскільки ви регулюєте підставку для ніг відповідно до вашого особистого кольору SmartFit®
- Відрегулюйте висоту та нахил для досягнення максимального комфорту сидіння, забезпечивши правильне положення ніг. Регулювання висоти (90-120 мм); кут можна регулювати індивідуально від 0 до 15 градусів з кроком 1 градус, з максимальним нахилом 30 градусів.
- Практичний важіль блокування для регулювання кута сидячи
- Нековзка поверхня сходинки забезпечує надійне утримання
- Сірий та чорний
- 55 см x 12 см x 35 см (Д x Ш x В)
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 35 |
| Діагональ дисплея | 24 |
| Діапазон регулювання висоти (заду) | 90 - 120 мм |
| Діапазон регулювання висоти (спереду) | 90 - 120 мм |
| Кут нахилу | 30 |
| Плавне регулювання | Да |
| Підходить для робочої станції EDV | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 55 x 9 x 35 мм |
| Тип продукту | Підставка для ніг |
| Характеристики | регулюється по висоті, регулюється за нахилом |
| Ширина вироби | 55 |
| висота продукту | 9 |
| з регулюванням нахилу | Да |
| протиковзний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴

