STANLEY SXJH005000E Радіатор 5000W 30 м² чорний/жовтий 518962
  • В наявності
  • Код: 518962
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коментарі
  • УВАГА!
  • УВАГА!
Характеристики
Основні
ВиробникStanley
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ваги4.3
Волість5000
Довжина виробу300
Клас енергоефективностінедоступне
Колірчорний / жовтий
Кількість передач2
Максимальна площа кімнати30
Максимальний робочий шум53
Розміри(Д x Ш x В) 300 x 235 x 345 мм