
Міцний пакет із самоклеючими етикетками 179507 темно-синього кольору (Ш x В) 223 мм x 163 мм 518953
9 520 ₴
- В наявності
- Код: 518953
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Точне маркування є основою для оптимізованих виробничих та складських процесів. Логістичні сумки дозволяють чітко маркувати такі предмети, як полиці, транспортні коробки та піддони, тим самим забезпечуючи більшу ефективність. Ідентифікаційна кишеня з двома міцними клейкими смужками на зворотному боці. Використання на пластикових контейнерах, дерев'яних та картонних коробках. Синя задня плівка та прозора передня плівка з міцного поліпропілену. Підходить для сканерів та посвідчень особи. Швидка заміна клейких етикеток. Внутрішній формат: A5 альбомний / 210 x 148 мм (Ш x В). Зовнішні розміри: 223 x 163 x 1,7 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кишеня для посвідчення особи з двома міцними клейкими смужками на задній панелі
- Використовуйте на пластикових контейнерах, дерев'яних та картонних коробках
- Підходить для сканерів та документальних доказів
- Внутрішній формат: A5 альбомна орієнтація / 210 x 148 мм (Ш x В)
Коментарі
Завантажте шаблон та опис етикеток, що наклеюються, у безкоштовній програмі DURAPRINT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішньої частини | 148 мм |
| Вміст | 50 шт. |
| Застосування до паперового формату | DIN A5 хрест-навхрест |
| Кількість в пакованні | 50 шт./упаковка |
| Розміри | (Ш x В) 223 мм x 163 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Пакет із самоклейною етикеткою |
| Ширина вироби | 223 мм |
| Ширина внутрішньої частини | 210 мм |
| висота продукту | 163 мм |
| самоклейний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 520 ₴

