
Міцний пакет із самоклеючими етикетками 176207 синього кольору (Ш x В) 163 мм x 67 мм 518952
7 180 ₴
- В наявності
- Код: 518952
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Точне маркування є основою для оптимізованих виробничих та складських процесів. Логістичні сумки дозволяють чітко маркувати такі предмети, як полиці, транспортні ящики та піддони, забезпечуючи тим самим більшу ефективність. Кишеня для етикеток з двома міцними клейкими смужками на зворотному боці. Використовується на пластикових контейнерах, дерев'яних та картонних коробках. Синя задня плівка та прозора передня плівка виготовлені з міцного поліпропілену. Підходить для сканерів та ідентифікації документів. Швидка заміна клейких етикеток. Внутрішні розміри: 150 x 67 мм (Ш x В). Зовнішні розміри: 163 x 83 x 1,7 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кишеня для посвідчення особи з двома магнітними смужками на задній панелі
- Використовуйте на металевих поверхнях, таких як B. Складські полиці та металеві контейнери
- Підходить для сканерів та документальних доказів
- Вставка етикеток у безкоштовному програмному забезпеченні DURAPRINT
- Внутрішні розміри: 150 x 67 мм (Ш x В)
Коментарі
Завантажте шаблон та опис етикеток, що наклеюються, у безкоштовній програмі DURAPRINT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішньої частини | 67 мм |
| Вміст | 50 шт. |
| Кількість в пакованні | 50 шт./упаковка |
| Розміри | (Ш x В) 163 мм x 67 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Пакет із самоклейною етикеткою |
| Ширина вироби | 163 мм |
| Ширина внутрішньої частини | 150 мм |
| висота продукту | 67 мм |
| самоклейний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴

