
Опис
Точне маркування є основою оптимізованих виробничих та складських процесів. Логістичні сумки дозволяють чітко маркувати такі предмети, як полиці, транспортні коробки та піддони, тим самим забезпечуючи більшу ефективність.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кишеня для посвідчення особи з оцинкованим гнучким дротом для легкого та надійного кріплення
- Для використання на транспортних контейнерах, ящиках, дерев'яних штабелювальних рамах та піддонних ящиках
- Кольорова задня фольга та прозора передня фольга виготовлені з міцного поліпропілену
- Захисний клапан захищає вставки від пилу та вологи
- Підходить для сканерів та документальних доказів
- Швидка заміна наклеєних етикеток
- Завантажте шаблон та опис етикеток, що наклеюються, у безкоштовній програмі DURAPRINT
- Внутрішній формат: A5 альбомна орієнтація / 210 x 148 мм (Ш x В)
- Зовнішні розміри кишені: 223 x 218 мм (Ш x В)
- Зовнішній формат з дротяним підвісом: 329 x 226 мм (Ш x В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішньої частини | 218 мм |
| Вміст | 50 шт. |
| Застосування до паперового формату | DIN A5 хрест-навхрест |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в пакованні | 50 шт./упаковка |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Розміри | (Ш x В) 210 мм x 148 мм |
| Тип продукту | Сумка з вішалкою |
| Ширина вироби | 210 мм |
| Ширина внутрішньої частини | 223 мм |
| висота продукту | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 520 ₴



