
Опис
Точне маркування є основою оптимізованих виробничих та складських процесів. Логістичні сумки дозволяють чітко маркувати такі предмети, як полиці, транспортні коробки та піддони, тим самим забезпечуючи більшу ефективність. Сітчаста сумка зі стрілоподібними виступами для кріплення в затискачах. Надзвичайно міцне зчеплення на мобільних транспортних контейнерах, таких як сітчасті коробки. Ідеально підходить для постійного використання на коробках для зберігання та транспортування. Синя задня плівка та прозора передня плівка з міцного поліпропілену. Захисний клапан захищає вкладки від пилу та вологи. Підходить для сканерів та документів, що посвідчують особу. Швидка зміна наклеєних етикеток. Завантажте шаблон та опис наклеєних етикеток у безкоштовному програмному забезпеченні DURAPRINT. Внутрішній формат: A4 альбомний / 297 x 210 мм (Ш x В). Зовнішні розміри: 311 x 442 мм (Ш x В).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Сітчастий мішок зі стрілоподібними виступами для кріплення в отворах затискачів
- Надзвичайно міцне зчеплення з рухомими транспортними контейнерами, такими як сітчасті коробки B.
- Захисний клапан захищає вставки від пилу та вологи
- Підходить для сканерів та документальних доказів
- Внутрішній формат: A4 альбомна орієнтація / 297 x 210 мм (Ш x В)
Коментарі
Завантажте шаблон та опис етикеток, що наклеюються, у безкоштовній програмі DURAPRINT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Застосування до паперового формату | DIN A4 поперек |
| Кількість в пакованні | 50 шт./упаковка |
| Розміри | (Ш x В) 311 мм x 442 мм |
| Тип продукту | Сумка |
| Ширина вироби | 311 мм |
| висота продукту | 442 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 010 ₴



