
Телескопічна драбина TOOLCRAFT 3,2 м

Характеристики продукту
- Повільний спуск
- Висота у розкладеному вигляді 3,2 м
- З регульованою висотою 0,81 м.
- Кількість сходинок: 11
- Розміри в розкладеному вигляді (Д х Ш х В): 320 х 47 х 7 см
- Розміри у складеному вигляді (Д х Ш х В): 83 х 47 х 7 см
- Висота верхньої частини порогу 26 мм

Опис
Телескопічна драбина TOOLCRAFT має максимальне навантаження 150 кг.
Характеристика
- Максимальне навантаження: 150 кг Матеріал: алюмінієвий сплав
Комплект поставки
- Телескопічна драбина, Стабілізуюча планка, Протиковзка основа, Ремінь безпеки, 4 гумові ніжки, 2 фланцеві гайки, 2 шестигранні гвинти, 2 шестигранні гайки, 2 гвинти, 2 гвинти з хрестовою головкою, Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,1 кг |
| Висота стійки (Макс.) | 1,93 м |
| Властивості драбини | складання без інструментів |
| Відстань градусів | 300 мм |
| Глибина кроку | 30 см |
| Глібіна платформи | 3,9 см |
| Діапазон робочих висот | 3,1 м - 4 м |
| Колір | Алюміній |
| Кількість градусів | 11 |
| Максимальна робоча висота | 3,93 м |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стандарти | EN 131 |
| Тип продукту | Телескопічна драбина |
| висота продукту | 3,2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴









