
Телескопічна драбина Hailo T80 FLEXLINE 7113-111, максимальна робоча висота: 3,95 м 518875
16 020 ₴
- В наявності
- Код: 518875
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телескопічні драбини

Характеристики продукту

Опис
Алюмінієві телескопічні драбини із заземленням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Індивідуальне регулювання висоти драбини завдяки подовженню окремих сходинок
- унікальна система розблокування однією рукою забезпечує легке та безпечне введення кабелю
- відсутність ризику защемлення завдяки безпечній відстані між сходинками
- легке визначення стану замка за допомогою кольорового індикатора замка на кожній сходинці
- гумовий захист від ударів
- великі пластикові ніжки та поперечна балка (від 11 сходинок)
- транспортний ремінь
- стандарт: EN 131-6
- навантаження до 150 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,7 кг |
| Глибина кроку | 11 мм |
| Довжина виробу | 3,22 м |
| Діапазон робочих висот | 3,1 м - 4 м |
| Колір | сріблясто-чорно-червоний |
| Кількість градусів | 11 |
| Максимальна робоча висота | 3,95 м |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стандарти | ДИН ЄН 131 |
| Тип продукту | Телескопічна драбина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 020 ₴










