Капсульна кавоварка
Характеристики продукту
- 2 варіанти кави: ідеально приготований еспресо та лунго.
- 3 рецепти кави з молоком: для приготування еспресо макіато, капучино та лате макіато.
- Система приготування свіжого молока одним натисканням кнопки: Lattissima One оснащена практичною системою приготування свіжого молока одним натисканням кнопки, яка дозволяє легко готувати смачні кавові напої з молоком.
- Знімна кришка: дозволяє легко наповнювати глечик для молока між приготуваннями.
- Компактний дизайн: компактний розмір, що підходить для будь-якої кімнати.
- Легко миється: знімний глечик для молока, який можна мити в посудомийній машині.
- Інструкції з видалення накипу: Інструкції з видалення накипу гарантують бездоганну роботу приладу та ідеальне задоволення від кави.
- Нагороди: Лауреат премії Red Dot Design Award 2021.

Опис
З Lattissima One приготувати лате неймовірно просто: налийте, збийте піну та насолоджуйтесь. Капучино, лате макіато, еспресо макіато... Ваш вибір, просто натисніть кнопку.
Щоб приготування напою було ще простішим, контейнер для молока має знімну кришку для легкого наповнення. Мити контейнер для молока так само просто, як і готувати його, оскільки його можна мити в посудомийній машині.
Машина особливо вражає своїм компактним дизайном, хромованим важелем та ніжним блиском. Крім того, машина економить природні ресурси завдяки функції автоматичного вимкнення та виготовлена з 30% переробленого пластику.
З молоком чи без, кавою чи збитим молоком. Все на ваш смак.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Щоб приготування напою було ще простішим, контейнер для молока має знімну кришку для легкого наповнення. Мити контейнер для молока так само просто, як і готувати його, оскільки його можна мити в посудомийній машині.
Машина особливо вражає своїм компактним дизайном, хромованим важелем та ніжним блиском. Крім того, машина економить природні ресурси завдяки функції автоматичного вимкнення та виготовлена з 30% переробленого пластику.
З молоком чи без, кавою чи збитим молоком. Все на ваш смак.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Тиск 19 бар
- Час нагрівання 18 секунд (кава, +15 секунд для напоїв з молоком)
- Кнопка одним дотиком, налаштування еспресо, лунго, капучіно та латте макіато
- Молочні напої Система подачі молока одним дотиком, система Вентурі
- Регульований тримач для склянок, знімний піддон для крапель
- Клас енергоспоживання А+
- Автоматичне вимкнення
- Місткість глечика для молока 0,165 л
- Місткість резервуара для води 1 л
- Місткість контейнера для капсул: 8-10 капсул
- Довжина кабелю 90 см
- Розміри корпусу 390 x 194 x 359 мм
Комплект поставки
- EN 510.W Lattissima One Evo, інструкція користувача, вітальний пакет із 14 капсулами Nespresso
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,2 кг |
| Волість | 1450 Вт |
| Глибина продукту | 324 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість резервуара для води | 1,0 л |
| Тип продукту | Капсульна кавомашина |
| Тиск насоса | 19 бар |
| Ширина вироби | 154 мм |
| висота продукту | 256 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴






