
Еспресо-машина

Характеристики продукту
- Ідеальний італійський еспресо
- Просте та елегантне керування
- Ефективний
Опис
Відкрийте для себе еспресо-машину, яка пропонує все необхідне для домашнього бариста, включаючи неймовірно інтуїтивно зрозумілу панель керування та систему зупинки потоку для приготування ідеального еспресо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Компактні розміри та стильний дизайн
- Високоякісна регульована насадка для піноутворення
- Тиск: 15 бар
Комплект поставки
- Кавоварка крапельного типу Krups Virtuoso+Espresso
- Фільтр на 1 чашку
- Фільтр на 2 чашки
- Фільтр резервного копіювання ESE
- тримач фільтра
- мірна ложка з трамбувальником
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 285 мм |
| Кавомашини — Інформація | з насадкою для спінювання молока |
| Колір | Чорний |
| Місткість резервуара для води | 1 літр |
| Тип продукту | Еспресо-машина |
| Тиск насоса | 15 бар |
| Ширина вироби | 143 мм |
| висота продукту | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴



