
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт Загальний світловий потік = 900 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Вдалий класичний дизайн. Висока енергоефективність. Надзвичайно економічний: сучасна світлодіодна технологія. Перевірений часом, міцний та гнучко регульований у всіх напрямках. Особливо стабільний: важка основа дозволяє широке висування кронштейна. Гарантовано: нульове споживання енергії у вимкненому стані. Концепція технічної безпеки розроблена MAUL.
- Професійне освітлення робочого місця, високоякісне світло
- Можливість створення розумного будинку з відповідним освітленням
- Відбивач, що забезпечує оптимальне використання світла
- Патрон лампи: цоколь E27
- Без обмежень щодо розгинання рук
- Можливість заміни джерела світла
- Упаковка, що підлягає переробці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
- Професійне освітлення робочого місця, високоякісне світло
- Можливість створення розумного будинку з відповідним освітленням
- Відбивач, що забезпечує оптимальне використання світла
- Патрон лампи: цоколь E27
- Без обмежень щодо розгинання рук
- Можливість заміни джерела світла
- Упаковка, що підлягає переробці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Діаметр виробу | 230 мм |
| Загальний світловий потік | 900 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 230 мм x 490 мм |
| висота продукту | 490 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴





