Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Настільна лампа Numis Qi – справжній універсал! У позачасовому білому кольорі вона ідеально доповнить ваш стіл, а її положення можна точно регулювати за допомогою двох шарнірів. Різні налаштування можна налаштувати на основі, включаючи плавне затемнення або перемикання між теплим білим та денним білим світлом. Крім того, основа служить бездротовою зарядною площадкою для смартфонів із підтримкою Qi.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 11 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 430 мм |
| Довжина шнура живлення | 2 м |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Розміри | (Ш x В x Г) 180 x 440 x 430 мм |
| висота продукту | 440 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
| ідентифікатор сертифікації Qi | 14689 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴











