
Акумуляторна настільна лампа Philips Hue Hue White & Col. Amp. Go 8719514404595 6,2 Вт Чорна 370,00 лм 518805
14 300 ₴
- В наявності
- Код: 518805
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 6,2 Вт Загальний світловий потік = 370 лм Колірна температура (Кельвін) = 2000 K тепле біле денне світло
Опис
Портативна розумна настільна лампа для використання в приміщенні та на вулиці, 16 мільйонів різних кольорів та 50 000 різних відтінків білого, високоякісне світлодіодне світло, час зарядки акумулятора: 3-4 години, термін служби акумулятора: 6-48 годин (залежно від використовуваного налаштування)
Ця портативна біла розумна лампа забезпечить розумне освітлення будь-якого простору. Підходить для використання на вулиці, має силіконову ручку кольору шавлії та її легко брати з собою куди завгодно, наприклад, для читання в приміщенні або обіду на свіжому повітрі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ця портативна біла розумна лампа забезпечить розумне освітлення будь-якого простору. Підходить для використання на вулиці, має силіконову ручку кольору шавлії та її легко брати з собою куди завгодно, наприклад, для читання в приміщенні або обіду на свіжому повітрі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Портативна настільна лампа Hue Go B для ЄС/Великої Британії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,28 кг |
| Волість | 6,2 дюйма |
| Глибина монтажу | 0 мм |
| Довжина встановлення | 0 мм |
| Діаметр виробу | 142 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Алюміній |
| Монтажний діаметр | 0 мм |
| висота продукту | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴

