Світлодіодна лампа AS Numis 11W sw QI tunW кабель 1,50м
Характеристики продукту
- Індивідуальне регулювання завдяки двом шарнірам
- з інтегрованим світлодіодним джерелом світла
- Колірна температура: від 2700K - теплий білий до 6500K - денний білий
- Плавне дімування
- У комплекті шнур живлення з блоком живлення

Опис
Настільна лампа Numis – справжній універсал! Виготовлена у позачасовому чорному кольорі, вона ідеально поєднується з вашим столом, а її положення можна точно регулювати за допомогою двох шарнірів. Різні налаштування можна налаштувати на основі, включаючи плавне затемнення або перемикання між теплим білим та денним білим світлом. Крім того, основа служить бездротовою зарядною площадкою для смартфонів із підтримкою Qi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність (ВА) | 11 ВА |
| Волість | 11 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Зовнішня довжина | 430 мм |
| Зовнішня ширина | 180 мм |
| Час освітлення | 30000 |
| висота продукту | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴











