
Міцна сортувальна стійка DURABLE 8 предм. A4 чорного кольору 336101 1
Характеристики продукту
- Панель сортування для чіткого сортування документів
- З 8 відділеннями та боковими віконцями для етикеток
- Для документів A4/Folio
- Полиця-відсік з листової сталі з порошковим покриттям
Опис
8-елементний металевий лоток для сортування документів. Можна кріпити на стіну.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання початкового стану | відкрити |
| Висота полиці | 66 мм |
| Глибина продукту | 255 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Количество отсеков | 8 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Сортувальний лоток |
| Ширина вироби | 366 мм |
| висота продукту | 555 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110 ₴


