
Міцний сортувальний лоток 336001 Чорний DIN A4 Кількість відділень: 5

Характеристики продукту
- Чітко організовано впорядкованим чином
- 5 відділень
- Стабільне настінне кріплення
Опис
Металева конструкція з 5 відділеннями для чіткого сортування документів, зручна для бізнесу. Можливість кріплення на стіну. Бічне віконце для етикеток. Підходить для форматів A4/folio. Виготовлена зі сталі з порошковим покриттям.
Розміри (В x Ш x Г): 330 x 360 x 250 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Розміри (В x Ш x Г): 330 x 360 x 250 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 250 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Количество отсеков | 5 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Сортувальний лоток |
| Ширина вироби | 360 мм |
| висота продукту | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴



