
Туристична валіза Explorer Cases 5326.B E, 53 л, (Д x Ш x В) 627 x 475 x 292 мм, чорна 518774
28 430 ₴
- В наявності
- Код: 518774
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Спеціальний футляр 54x41x25 см Мод. 5326

Характеристики продукту
- Ударостійкий та водонепроникний
- Блокування пристрою

Опис
Кейси EXPLORER – ідеальне рішення для транспортування та зберігання для вимогливих та професійних користувачів у різних галузях, вони практично незнищенні. Ці спеціальні кейси герметично закриті, водонепроникні та ударостійкі, захищаючи чутливе обладнання від усіх можливих зовнішніх впливів.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Валіза, порожня
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10000 г |
| Довжина виробу | 627 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 53 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 627 x 475 x 292 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 475 мм |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 430 ₴





