
Багатофункціональна коробка 78x41x33 см модель MUB78

Характеристики продукту
- Блокування пристрою

Опис
Високоякісні універсальні коробки для транспортування та зберігання із серії валіз EXPLORER MUB (Multi Utility Box) виготовлені з високоміцного та надзвичайно міцного поліпропілену (лиття під тиском) та вражають своєю легкістю, високою вантажопідйомністю та транспортабельністю.
Ідеально підходить для спортивного та розважального спорядження, човнів та спорядження для дайвінгу, комп'ютерів та моніторів, експедиційного спорядження, медичних та технічних інструментів, на будівельних майданчиках та в майстернях, а також будь-де, де потрібна велика продуктивність.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ідеально підходить для спортивного та розважального спорядження, човнів та спорядження для дайвінгу, комп'ютерів та моніторів, експедиційного спорядження, медичних та технічних інструментів, на будівельних майданчиках та в майстернях, а також будь-де, де потрібна велика продуктивність.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Багатофункціональна коробка порожня

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7720 г |
| Довжина виробу | 807 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Об'єм (Рюкзак) | 89 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 807 x 470 x 345 мм |
| Тип продукту | Зовнішня коробка |
| Ширина вироби | 470 мм |
| висота продукту | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴







