
Валіза Explorer Cases для активного відпочинку 63,7 л (Д x Ш x В) 1430 x 415 x 159 мм Чорний RED13513.BCV 518741
24 230 ₴
- В наявності
- Код: 518741
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Спеціальний футляр 135x35x14 см модель RED 13513

Характеристики продукту
- Ударостійкий та водонепроникний
- Блокування пристрою
- Кріплення на плечовий ремінь

Опис
Кейси EXPLORER – ідеальне рішення для транспортування та зберігання для вимогливих та професійних користувачів у різних галузях, вони практично незнищенні. Ці спеціальні кейси герметично закриті, водонепроникні та ударостійкі, захищаючи чутливе обладнання від усіх можливих зовнішніх впливів.
Високоякісні пластикові кейси серії EXPLORER RED були розроблені спеціально для мисливців, спортивних стрільців, лучників, представників влади та військових.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Високоякісні пластикові кейси серії EXPLORER RED були розроблені спеціально для мисливців, спортивних стрільців, лучників, представників влади та військових.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Валіза · Піна · Захисна піна
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9950 г |
| Довжина виробу | 1430 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 63,7 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1430 x 415 x 159 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 415 мм |
| висота продукту | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 230 ₴



