
Валіза Explorer Cases для активного відпочинку 53 л (Д x Ш x В) 627 x 475 x 292 мм, помаранчева, 5326.O 518731
28 810 ₴
- В наявності
- Код: 518731
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Спеціальний футляр 54x41x25 см Мод. 5326 WS

Характеристики продукту
- Ударостійкий та водонепроникний
- Блокування пристрою

Опис
Кейси EXPLORER – ідеальне рішення для транспортування та зберігання для вимогливих та професійних користувачів у різних галузях, вони практично незнищенні. Ці спеціальні кейси герметично закриті, водонепроникні та ударостійкі, захищаючи чутливе обладнання від усіх можливих зовнішніх впливів.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Валіза · Піна · Захисна піна
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11250 г |
| Довжина виробу | 627 мм |
| Колір | апельсин |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Об'єм (Рюкзак) | 53 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 627 x 475 x 292 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 475 мм |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 810 ₴





