
Кейс B & W International для зовнішнього використання outdoor.cases Typ 4000 16,6 л (Ш x В x Г) 420 x 325 x 180 мм чорний 4000/B/S
9 130 ₴
- В наявності
- Код: 518729
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Захисний чохол B & W з піноматеріалом 4000

Характеристики продукту
- Піна в комплекті

Опис
Type 4000 пропонує багато місця для зберігання у зручному розмірі. Наприклад, фотообладнання або прилад нічного бачення знайдуть достатньо місця та чудовий захист. Кейси для зовнішнього використання від B&W International GmbH, спеціаліста з багажу, розроблені для найсуворіших зовнішніх умов та випробувані в екстремальних умовах. Розроблені для температур від -30°C до +80°C, вони штабелюються, на 100% водонепроникні та мають сертифікат IP67, пилонепроникні, ударостійкі та незнищенні.
Характеристика
- Водонепроникний
- Герметичний
- Стійкий до тріщин
- Діапазон температур від -40°C до +80°C.
Комплект поставки
- Піна.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 кг |
| Глибина продукту | 180 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 16,6 л |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Розміри | (Ш x В x Г) 420 x 325 x 180 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 420 мм |
| висота продукту | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 130 ₴









