
Туристична валіза Explorer Cases 5122.G E, 31 л, (Д x Ш x В) 546 x 347 x 247 мм, оливкова 518722
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 518722
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Спеціальний футляр 52x28x22 см Мод. 5122
Характеристики продукту
- Ударостійкий та водонепроникний
- Блокування пристрою
Опис
Кейси EXPLORER – ідеальне рішення для транспортування та зберігання для вимогливих та професійних користувачів у різних галузях, вони практично незнищенні. Ці спеціальні кейси герметично закриті, водонепроникні та ударостійкі, захищаючи чутливе обладнання від усіх можливих зовнішніх впливів.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати високоякісні пластикові валізи для роботи, промислового використання, активного відпочинку та спорту, медичного чи лабораторного обладнання, чи для експедицій – завдяки широкому вибору розмірів, внутрішнього оздоблення та кольорів ви обов'язково знайдете модель, яка вам підійде.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Валіза, порожня
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3800 г |
| Довжина виробу | 546 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 31 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 546 x 347 x 247 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 347 мм |
| висота продукту | 247 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴

