
Валіза для подорожей на вулиці B & W International 5000/B/SI, 22,2 л, (Ш x В x Г) 470 x 365 x 190 мм, чорна 518718
12 010 ₴
- В наявності
- Код: 518718
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Захисний чохол B&W з піноматеріалом 5000

Характеристики продукту
- Піна в комплекті

Опис
Модель Type 5000 має ідеальний розмір для професійного фотообладнання. Вона пропонує місце для камер, об'єктивів, спалахів, акумуляторів, карт пам'яті тощо. Вона залишається компактною та легкою для транспортування. Кейси для зовнішніх робіт B&W International GmbH розроблені для найсуворіших зовнішніх робіт та протестовані в екстремальних умовах. Розроблені для температур від -30°C до +80°C, вони штабелюються, на 100% водонепроникні зі класом захисту IP67, пилонепроникні, незнищенні та не піддаються руйнуванню.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Водонепроникний
- Герметичний
- Стійкий до тріщин
- Діапазон температур від -40°C до +80°C.
Комплект поставки
- Піна.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,3 кг |
| Глибина продукту | 190 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 22,2 л |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Розміри | (Ш x В x Г) 470 x 365 x 190 мм |
| Специфікація матеріалу | Поліпропілен |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 470 мм |
| висота продукту | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 010 ₴









