
Мобільна підставка для фліпчарту Legamaster SKETCH PRO у формі зірки

Характеристики продукту
- Серія SKETCH PRO розроблена для інтенсивного використання та виготовлена з міцних матеріалів для тривалого терміну служби.
- Цей продукт виготовлено з матеріалів зі сталого управління лісами, сертифікованими FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462)
- Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує клієнтів до правильного рішення.
- Багато компонентів дошки SKETCH PRO є знімними, що дозволяє легко замінити або відремонтувати їх за потреби.

Опис
Серія SKETCH PRO розроблена для інтенсивного використання та виготовлена з міцних матеріалів, що гарантують тривалу експлуатацію. Цей продукт виготовлено з лісів, що керуються принципами сталого розвитку, сертифікованих FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462). Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує покупців до правильного рішення. Багато компонентів дошки SKETCH PRO є знімними, що дозволяє легко їх замінити або відремонтувати за потреби.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Міцний, мобільний фліпчарт для частого використання.
- Скріпка для паперу виготовлена зі сталі з порошковим покриттям та регульовані гачки для паперу
- Підходить для всіх стандартних розмірів паперових блокнотів
- Магнітна та сухостиральна дошка з пофарбованої сталі (висота 105 см x ширина 68 см)
- Використовуйте блокнот для фліпчарту або дошку для сухого стирання
- Магнітно висувні бічні панелі збільшують площу презентації.
- Регульована висота: Ідеальну висоту для письма можна легко налаштувати.
- Максимальна висота 205 см та площа основи 68 x 60 см завширшки
- Зіркова основа з 5 фіксуючими колесами
- Колеса, що блокуються, забезпечують чудову стійкість та мобільність
- Легке складання без інструментів
- Комплектація стартового набору: 1 блокнот для паперу SKETCH ECO, 2 маркери для фліпчарту edding 31 EcoLine (спеціально розроблені для письма та позначок на папері для фліпчарту), лоток для маркерів на всю ширину, два висувні бічні клапани та інструкція зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | edding |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,2 кг |
| Виготовлення стопи | 5-роликовий стенд |
| Глибина продукту | 600 мм |
| З годівницею | Да |
| Загальна висота | 205 см |
| Загальна ширина | 680 мм |
| Магнітна дошка | Да |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал рами | АБС |
| Оздоблення поверхні | лакований |
| Розміри | (Ш x В x Г) 680 x 2050 x 600 мм |
| Розміри поверхні | Вістота 105 см, ширина 68 см. |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 580 ₴











